100 000 грн під ялинку від UBIZ.ua

29-12-2018

Маркетплейс аукціонів UBIZ.ua визначив переможця новорічної акції «100 000 грн за перемогу». Ним стала компанія ТОВ «ЛЬВІВМЕДІКАЛЦЕНТР», яка придбала на аукціоні з малої приватизації нежитлові приміщення площею 72,9 кв.м. на пл.Ринок у Львові. Усього в новорічній акції взяли участь понад 50 учасників.

За умовами акції усі учасники аукціонів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, малої приватизації, продажу (оренди) майна державних підприємств, аукціонах СЕТАМ, земельних аукціонах, аукціонах з продажу майна підприємств-банкрутів, які стали переможцями у період з 04.12.2017 по 27.12.2018, брали участь у новорічній акції майданчику UBIZ.ua . Отримувач винагороди у 100 тис грн визначався шляхом жеребкування.

«Зовсім несподіваний та приємний сюрприз під новий рік. Важливо, коли бізнес демонструє таку лояльність до клієнтів подібними акціями», – сказав представник компанії-переможця акції.

Як зазначив керівник маркетплейсу аукціонів UBIZ.ua Дмитро Бойко, подібні акції та програми лояльності для клієнтів та партнерів електронний майданчик влаштовує постійно. І наступного року на учасників електронних торгів чекає ще більше приємних сюрпризів.

«На сьогодні у нас діє декілька програм лояльності для клієнтів та партнерів майданчику і звісно, ми просто не могли не привітати клієнтів новорічними подарунками. А подарунки мають бути корисними, отже ми і вирішили розіграти значну суму коштів, – зазначив Дмитро Бойко. – Мета усіх цих акцій та програм лояльності – максимальне залучення суспільства до найбільш простих, економічно обґрунтованих, прозорих та відкритих механізмів публічних торгів та закупівель. Наступного року таких акцій на UBIZ.ua буде ще більше».

Для довідки:

UBIZ.ua – один з перших майданчиків електронних аукціонів в Україні. UBIZ.ua – учасник проекту Prozorro.sale, також є учасником RIALTO, відкритої електронної системи комерційних торгів, що була створена за ініціативи майданчиків-учасників системи ProZorro. Ця система комерційних торгів побудована за аналогічними принципами — єдині правилами гри для всіх, публічності, прозорому відборі переможця і чесній конкуренції.