Відкриті торги з публікацію англ. мовою

Загальна інформація

Процедура відкритих торгів з публікацію англ. мовою застосовується у випадку оголошення закупівлі з очікуваною вартістю більше еквіваленту 133 000 євро для товарів та послуг і 5 150 000 євро для робіт відповідно до частини 4 ст.10 ЗУ «Про публічні закупівлі».

  • Публікація закупівлі – створення та публікація закупівлі
  • Прекваліфікація учасників: розгляд замовником пропозицій на відповідність технічним та кваліфікаційним критеріям
  • Редукціон: аукціон з пониженням ціни, який відбувається в три раунди
  • Кваліфікація: період, протягом якого замовник перевіряє відповідність пропозицій вимогам закупівлі та обирає переможця
  • Укладення договору: період, коли між замовником та переможцем укладається договір
  • Завершення закупівлі: завантаження підписаного договору до системи

Публікація закупівлі

На сторінці державних закупівель натискаємо кнопку “+” та серед запропонованого Вам переліку обираємо “Відкриті торги з публікацію англ. мовою”.

Заповнюємо всі необхідні поля: обраємо контактних осіб, обираємо вид забезпечення, визначаємо кількість учасників, з якими буде укладено рамкову угоду, визначаємо нецінові критерії та строк, на який укладається рамкова угода, додаємо документи.

Після заповнення форми, натискаємо “Далі”, і нас зустрічає форма заповнення лоту.

На даному єтапі заповнюємо назву та примітки лоту на двух мовах, визначаємо сумові показники та наявність/відсутність ПДВ. За необхідності вказуємо умови оплати та завантажуємо доменти, після чого натискаємо “Далі”.

На наступному кроці відкривається форма заповнення предмета закупівлі. Заповнюєте необхідні поля та обираємо классифікатор: обираючи зі списку потрібний вам Код Класифікатору ДК 021:2015 (CPV), ставите поряд позначку та натискаєте клавішу Обрати. (У разі потреби можете скористатися додатковими класифікаторами)

Далі заповнюємо розділ “Адреса поставки” та визначаємо строки поставки/виконання робіт, визначаємо нецінові показники та завантажуємо документи. Натискаємо кнопку “Далі”.

Після чого система дає можливість ознайомитись із тим як виглядатиме процедура в системі. На цьому етапі Ви маєте можливість перевірити достовірність внесених даних та у разі невідповідності “Редагувати тендер”. Якщо редагування не потрібне, натискаєте клавішу “Вийти з режиму редагування”Після чого, якщо відсутні помилки, система дає можливість опублікувати процедуру та накласти ЕЦП.

Преваліфікація

У день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначеного в оголошенні про проведення процедури закупівлі, електронною системою автоматично розкривається частина тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі.

Ознайомившись з документацією та даними учасників вам необхідно допустити або відхилити претендентів до участі в аукціоні. Для проведення прекваліфікації необхідно натиснути однойменну кнопку в правому нижньому кутку сторінки перегляду тендеру. На сторінці прекваліфікації ви побачите сторінку з картками пропозицій учасників.

На кожній картці ви матимете можливість ознайомитись з інформацією та документацією учасника, а також допустити або відхилити пропозицію учасника до аукціону.

Для допуску учасника до аукціону, на картці пропозиції учасника, натискаємо “Допустити”, завантажуємо протокол розгляду, та встановлюємо чекбокси:

  • Підтверджує відсутність підстав для відмови від участі відповідно до статті 17 Закону України “Про державні закупівлі”
  • Підтверджує відповідність критеріям прийнятності, встановлених замовником в тендерній документації

натискаємо “Підтвердити рішення”. Далі накладаємо підпис КЕП на рішення та активуємо його.

Після розгляду всіх пропозицій, у верхньому правому кутку над картками пропозицій, з’явиться кнопка “Сформувати протокол розгляду пропозицій”, яка переведе процедуру до наступного єтапу – “Прекваліфікація (період оскаржень)”, який триватиме 5 днів з моменту розгляду.

На даному этапі учасникам доступна можливість подати скаргу або вимогу на рішення відносно інших учасників та себе. В ході данного єтапу, на основі скарги або вимоги, може виникнути можливість змінити рішення по одному з учасників, ця можливість присутня на тій самій сторінці, де проводилась прекваліфікація учасників.

Аукціон

По завершенню прекваліфікації та періоду оскарження, наступає “Аукціон”. Вам буде доступне посилання для перегляду перебігу аукціону, у нижньому правому кутку сторінки перегляду процедури.

Визначення переможця

Після аукціону наступає єтап “Визначення переможця”, на сторінці перегляду з’являється нова вкладка “Протокол розкриття”, з інформацією по пропозиціям учасників, які приймали участь в аукціоні

також доступна кнопка “Кваліфікувати”, в нижньому правому кутку. Натискання данної кнопки перенесе вас на сторінку визначення переможця, кваліфікація відбувається аналогічно такої в “Допорогових закупівлях”

Пропозиції розглянуто

Далі процедура переходить до статусу “Пропозиції розглянуто”, на сторінці перегляду процедури з’являється вкладка “Контракти”, яка містить основну інформацію по закупівлі та дані по учасникам.

Укладання договору

Укладання договору відбувається аналогічно “Допорогових закупівель”.