Відкриті торги

18-11-2019

Публікація закупівлі

На сторінці державних закупівель натискаємо кнопку “+” та серед запропонованого Вам переліку обираємо “Відкриті торги”.

Заповнюємо всі необхідні поля: обраємо контактних осіб, обираємо вид забезпечення, визначаємо кількість учасників, з якими буде укладено рамкову угоду, визначаємо нецінові критерії та строк, на який укладається рамкова угода, додаємо документи.

Увага! Поле “Ідентифікатор плану закупівлі” та блок “Умови оплати договору” обов’язково до заповнення.

Після заповнення форми, натискаємо “Далі”, і нас зустрічає форма заповнення лоту (у разі створення мультилотової закупівлі), або форма заповнення предмету закупівлі (номенклатури)

На даному єтапі заповнюємо назву та примітки лоту на двух мовах, визначаємо сумові показники та наявність/відсутність ПДВ. За необхідності вказуємо умови оплати та завантажуємо доменти, після чого натискаємо “Далі”.

На наступному кроці відкривається форма заповнення предмета закупівлі. Заповнюєте необхідні поля та обираємо классифікатор: обираючи зі списку потрібний вам Код Класифікатору ДК 021:2015 (CPV), ставите поряд позначку та натискаєте клавішу Обрати. (У разі потреби можете скористатися додатковими класифікаторами)

Далі заповнюємо розділ “Адреса поставки” та визначаємо строки поставки/виконання робіт, визначаємо нецінові показники та завантажуємо документи. Натискаємо кнопку “Далі”.

Після чого система дає можливість ознайомитись із тим як виглядатиме процедура в системі. На цьому етапі Ви маєте можливість перевірити достовірність внесених даних та у разі невідповідності “Редагувати тендер”. Якщо редагування не потрібне, натискаєте клавішу “Вийти з режиму редагування”Після чого, якщо відсутні помилки, система дає можливість опублікувати процедуру та накласти ЕЦП.

Аукціон

По завершенню прекваліфікації та періоду оскарження, наступає “Аукціон”. Вам буде доступне посилання для перегляду перебігу аукціону, у нижньому правому кутку сторінки перегляду процедури.

Визначення переможця

Після аукціону наступає єтап “Визначення переможця”, на сторінці перегляду з’являється нова вкладка “Протокол розкриття”, з інформацією по пропозиціям учасників, які приймали участь в аукціоні

також доступна кнопка “Кваліфікувати”, в нижньому правому кутку. Натискання данної кнопки перенесе вас на сторінку визначення переможця, кваліфікація відбувається аналогічно такої в “Допорогових закупівлях”

Пропозиції розглянуто

Далі процедура переходить до статусу “Пропозиції розглянуто”, на сторінці перегляду процедури з’являється вкладка “Контракти”, яка містить основну інформацію по закупівлі та дані по учасникам.

Укладання договору

Укладання договору відбувається аналогічно “Допорогових закупівель”.