Аукціони майно/оренда. (подача заявки)

Сценарій подачі пропозиції для аукціонів майно/оренда: продаж майна, оренда майна, продаж майна(аукціон з можливістю зниження стартової ціни).

Для подачі заявки на участь в аукціоні необхідно знайти аукціон по id чи користуючись фільтрами та перейти на його сторінку, де можна ознайомитись з параметрами, активами та документами аукціону. До закінчення періоду пропозицій натиснути кнопку “Подати заявку”.

З’явиться можливість ввести цінову пропозицію, завантажити документи та скористатися додатковими послугами.

При подачі цінової пропозиції надається інформація, скільки коштів буде списано з рахунку. Це сума гарантійного внеску, реєстраційного внеску та додаткових послуг які можна обирати за бажанням. Система перевіряє суму необхідних коштів для подачі заявки та особистий баланс користувача. В разі відсутності або недостачі коштів система рекомендує поповнити рахунок в розмірі суми для подачі пропозиції або суми якої не вистачає для подачі пропозиції. Також система надає можливість сформувати рахунок на необхідну суму.

Додатковою послугою може бути  супроводження цінової пропозиції дозволяє користувачу отримати професійну, кваліфіковану допомогу менеджерів при поданні цінової пропозиції на аукціон. Послуга починає діяти з моменту оплати. При відключенні послуги кошти на рахунок не повертаються. Менеджер зв’язується з клієнтом на протязі 15 хвилин з моменту оплати послуги, при умові правильно вказаних контактних даних у профілі. При скасуванні цінової пропозиції кошти на рахунок не повертаються. Послуга діє в рамках однієї пропозиції та не розповсюджується на повторно зроблені пропозиції.

Документи є опціональним полем.

Перед завершенням подачі заявки учасник повинен ознайомитись та помітити відповідний чек бокс:

  • Умови публічної оферти.
  • Дати згоду на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, публікацію, знищення персональних даних користувача, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем, а також на передачу персональних даних третім особам для проведення електронних торгів відповідно до Регламенту ЕТС.
  • Підтвердити відповідність та актуальність даних, що містяться в профілі користувача.

По завершенню є можливість зберегти заявку як чернетку. Це дає змогу не відправляти пропозицію на модерацію, а зберегти заявку в особистий кабінет. Заявку можна знайти в “особистому кабінеті” на вкладці “купую” зі статусом “Чернетка”.

 

 

Також є можливість відразу відправити заявку на модерацію адміністратору для цього натиснути кнопку “подати цінову пропозицію”. Статус заявки “Подано”. Адміністратор перевіряє дані та публікує заявку. Заявка переходить в статус “Допущено”. Якщо при публікації буде не достатньо коштів, то заявка переходить в статус “Подано(очікує оплату)”.

Всі заявки зберігаються в особистому кабінеті на вкладці “купую”. На кожній заявці в особистому кабінеті є кнопка “дія”, яка дозволяє скасувати, змінити, переглянути цінову пропозицію, а також підключити або відключити додатковий сервіс супроводження пропозиції.