Звіт про укладений договір

26-03-2019

Загальна інформація

Згідно ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори. Такий документ має бути оприлюднений протягом 1-го календарного дня з дня укладення договору.

Створення та публікація

На сторінці державних закупівель натискаємо кнопку “+” та серед запропонованого Вам переліку обираємо “Звіт про укладений договір”

Зверніть увагу, що процедура буде опублікована на веб-порталі Уповноваженого органу лише після внесення інформації по учасниках переговорів, публікації наміру укласти договір та підписання його ЕЦП!

Заповнюємо необхідні поля: конкретну назву, загальні відомості, обрати вид предмету закупівлі та визначаємо сумові показники.

Після визначення cумових показників, потрібно визначити умови оплати додати документи закупівлі та натиснути кнопку “Далі”.

На наступному кроці відкривається форма заповнення предмета закупівлі. Заповнюєте необхідні поля та обираємо классифікатор: обираючи зі списку потрібний вам Код Класифікатору ДК 021:2015 (CPV), ставите поряд позначку та натискаєте клавішу Обрати. (У разі потреби можете скористатися додатковими класифікаторами)

Далі заповнюємо розділ “Адреса поставки” та визначаємо строки поставки/виконання робіт, завантажуємо документи та натискаємо “Далі”.

Після чого система дає можливість ознайомитись із тим як виглядатиме “Звіт про укладення договору” опублікований в системі. На цьому етапі Ви маєте можливість перевірити достовірність внесених даних та у разі невідповідності “Редагувати тендер”. Якщо редагування не потрібне, натискаєте клавішу “Вийти з режиму редагування”. Після чого система дає можливість опублікувати Звіт про укладений договір.

Внесення інформації по учаснику переговорів

На сторінці з опублікованим звітом буде доступна можливість: редагувати процедуру, скасувати, підписати КЕП/ЕЦП, внести пропозицію.

Внесення пропозиції – процесс внесення інформації по переможцю закупівлі. Перед внесенням пропозиції необхідно обов’язково накласти КЕП/ЕЦП. По натисканні кнопки “Внести пропозицію” відкриється форма

В формі необхідно заповнити: найменування учасника (для юридичної особи) або ПІБ (для фізичної особи), код ЄДРПОУ, ціну та валюту пропозиції, заповнити блоки адреси та контактної особи. Натиснути “Далі”.

Визначення переможця

Після внесенні інформації по переможцю відкриється форма кваліфікації, в якій необхідно підтвердити учасника переможцем аналогічно з допороговими закупівлями

На відміну від допорогових закупівель, КЕП/ЕЦП на кваліфікації данної процедури – обов’язково.

Після завантаження протоколу розгляду буде сформовано контракт. Для роботи з контрактом необхідно перейти на сторінку звіту, вкладка “Контракти”, і на картці контракту натиснути кнопку “Дія”. Наступний функціонал описано за посиланням.