UBIZ.ua наповнює міські бюджети!

11-09-2018

Черговий лот малої приватизації проданий через маркетплейс аукціонів UBIZ.ua. У результаті місцевий бюджет Львова отримав у 2,5 разів більше заявленої вартості об’єкта, що був виставлений на електронні торги – 16, 9 млн грн замість 6,8 млн на старті. Так, тільки-но були реалізовані нежитлові приміщення на одній з центральних вулиць міста Лева загальною площею 812,6 кв. м, що перебували на балансі Управління комунальної власності Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Точна сума фінальної угоди склала 16 932 250 грн. При цьому продаж стартував з 6 772 860 грн. За лот у вигляді нежитлових приміщень підвалу, першого, другого, третього, четвертого поверхів за адресою м. Львів, вул. П. Дорошенка, 37 торгувалися 13 учасників. Переможцем став клієнт UBIZ.ua.

Деталі про перебіг аукціону, а також безпосередньо про лот можна подивитися тут: https://ubiz.ua/privatization/auction/UA-PS-2018-08-21-000006-2#parameters 

«Фактично сьогодні вже можна констатувати: мала приватизація в Україні відбувається успішно. І ті органи місцевої влади, які підійшли до цього питання відповідально, сьогодні мають можливість наповнювати місцеві бюджети чи не надприбутками. Так, наприклад, стартова ціна приміщень у Львові складала близько 6,8 млн грн, а в результаті торгів досягла майже 17 млн грн», – сказав Дмитро Бойко, керівник маркетплейсу аукціонів UBIZ.ua.

Нагадаємо, 17 серпня 2018 року через UBIZ.ua був проданий перший в Україні лот малої приватизації – зерноток у Чернівецькій області.

18 січня 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон № 7066 «Про приватизацію державного та комунального майна». Згідно з цим законом, приватизація поділяється на малу і велику з вартістю активів до та понад 250 млн грн. 5 червня 2018 року набрали чинності затверджені Кабінетом міністрів правила прозорого продажу невеликих державних підприємств і компаній зі значною часткою державного капіталу. Таким чином, була повністю сформована нормативна база, необхідна для старту в Україні програми малої приватизації. Усі об`єкти малої приватизації будуть реалізовані через систему ProZorro.Продажі. Одним з перших акредитацію ProZorro.Продажі отримав маркетплейс комфортних аукціонів UBIZ.ua.